Hakkımızda

Özel İmplamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

2006 yılında Ege Üniversitesi Diş Hekimliği fakültesinden Mezun olan Diş Hekimi Nurcan Koşar ve Diş Hekimi Olgun Koşar tarafından 2008 yılında kurulan polikliniğimiz, kuruluşundan günümüze konusunda uzman dişhekimi kadrosunu oluşturmuş ve 2019 yılı başında ikinci şubesini Aydın’ın tatil ve turizm cenneti kuşadasında faaliyete sokmuştur.

Özel İmplamer Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği bünyesinde dental implant uygulamaları Oral cerrahi ve implantoloji MSc.Dt.Olgun Koşar tarafından, Estetik Dişhekimliği uygulamaları Estetik Diş Hekimi Dt. Nurcan Koşar tarafından, dişeti hastalıkları ve periodontal tedaviler Periodontoloji Uzmanı Yard.Doç.Dr. Yener Özat tarafından, Estetik protezler ve tüm protetik tedaviler Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr.Umut Can Tuğan tarafından, çocuk hastalarımızın tedavisi Pedodonti Uzmanı Dr.Gülcan Şahin Ünsal tarafından, tüm diğer diş hekimliği uygulamaları ise Diş Hekimleri Dt.Elnaz Rahnama Hacıkerimoğlu ve Dt. Çağlar Atasever tarafından Yapılmaktadır. Yetenekli ve Uzman Hekim kadrosu ve deneyimli yardımcı personel kadrosu ile hastalarına dünya standartlarında hizmet vermeyi hedefleyen İmplamer yeni faaliyete giren Kuşadası şubesi ile bölgede ve sektörde önemli bir yer edinmiştir..

dentist kusadas, dentistry in kusadasi, dental treatment in kusadasi, dentistry kusadasi, smile design in kusadasi, smile makeover in kusadsi, smile design in kusadasi, root treatment in kusadasi, kuşadası, dentist, the best dentist in kusadası, best dentist in kusadasi, bleaching in kusadasi, tooth whitening in kusadasi, dental filling in kusadasi, aesthetic dentist in kusadasi, implant in kusadasii